Strona główna Mapa strony Kontakt email
Wyszukiwanie

„Moja ulubiona postać z bajki” - finał gminnego konkursu plastycznego

We wtorek 5 grudnia 2017 r., w Gminnej Bibliotece Publicznej w Komorowie Żuławskim, odbyło się uroczyste podsumowanie gminnego konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki”. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa bajek i baśni, rozbudzanie dziecięcej wyobraźni, a także kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi technikami plastycznymi.
Na konkurs wpłynęło ogółem 137 prac plastycznych, od dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Elbląg. Ciekawych prac było mnóstwo, młodzi artyści tworząc ulubione bajkowe postacie wykazali się kreatywnością oraz pomysłowością. Jury miało nie lada zadanie, aby wyróżnić najlepsze prace. Po burzliwych obradach Jury w składzie: Małgorzata Adamska – kierownik Biblioteki Młodego Czytelnika „Bulaj” Biblioteki Elbląskiej, Halina Samson - sekretarz Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich O/Elbląg i Wiesław Drabik – pisarz, autor książek dla dzieci, biorąc pod uwagę wiek uczestnika, samodzielność wykonania, oryginalność wykorzystanych materiałów oraz estetykę wykonania, wyłoniło najlepsze prace.  Wszystkich zwycięzców uhonorowano nagrodami i dyplomami. Nagrody i dyplomy wręczyła Wójt Gminy Elbląg, pani Genowefa Kwoczek, która pogratulowała zwycięzcom, życząc im dalszych sukcesów oraz podziękowała nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i wkład pracy w rozwój artystyczny młodego pokolenia. Autorom nagrodzonych prac jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Wszystkim dzieciom i  nauczycielom dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem plastycznym i zachęcamy do licznego udziału w następnych organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Komorowie Żuławskim wraz z Filią w  Nowakowie.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy prac przedstawiającej ulubione postaci bajkowe naszych młodych artystów. Z pewnością dostarczy ona każdemu oglądającemu moc niepowtarzalnych wrażeń!

 

                                                               B.Krajewska-Wąsik

G a l e r i a
Moja ulubiona postać z bajki (1).JPG Moja ulubiona postać z bajki (2).JPG Moja ulubiona postać z bajki (3).JPG Moja ulubiona postać z bajki (4).JPG Moja ulubiona postać z bajki (5).JPG Moja ulubiona postać z bajki (6).JPG Moja ulubiona postać z bajki (7).JPG Moja ulubiona postać z bajki (8).JPG Moja ulubiona postać z bajki (9).JPG Moja ulubiona postać z bajki (10).JPG Moja ulubiona postać z bajki (11).JPG Moja ulubiona postać z bajki (12).JPG Moja ulubiona postać z bajki (13).JPG Moja ulubiona postać z bajki (14).JPG Moja ulubiona postać z bajki (15).JPG Moja ulubiona postać z bajki (16).JPG
Kalendarium
Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Godzniny otwarcia
Dane kontaktowe
Dane adresowe
Newsletter
Zapraszamy do Urzędu Gminy:
pon - pt: 7:00 - 15:00 śr: 8:00 - 16:00
tel: 055 2341884, fax: 055 2340871
Email: sekretariat@gminaelblag.pl
Gmina Elbląg,
82-300 Elbląg, ul Browarna 85