Logo: Urząd Gminy Elbląg

Pozostałe aktualności

„Plebiscyt Samorządowiec 2020”

Zygmunt Tucholski – Wójt Gminy Elbląg:
„Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. To dla mnie kolejny impuls do jeszcze lepszej pracy na rzecz mieszkańców Gminy Elbląg. Takie zaufanie dopinguje i mobilizuje.”
„Czuję się wyróżniony zajęciem tak wysokiej pozycji w „Plebiscycie na Samorządowca 2020”. Każde działanie podejmowane przez samorządowców jest oceniane przez mieszkańców danej gminy. To oni są najlepszym weryfikatorem pracy Wójta, czy Burmistrza. Głosy oddane na mnie poczytuję, jako akceptację przez mieszkańców wyników mojej pracy”.
 
 
Wójt Gminy Elbląg został drugim samorządowcem w województwie warmińsko - mazurskim i pierwszym wśród wójtów w plebiscycie na "Samorządowca 2020" organizowanym przez Gazetę Olsztyńską i Dziennik Elbląski.
 
 
Najwięcej głosów zdobył Jan Harhaj, starosta powiatu lidzbarskiego. Zygmunt Tucholski, Wójt Gminy Elbląg zdobył największą popularność wśród wójtów województwa warmińsko – mazurskiego i tym samym zwyciężył w tej kategorii.
 
W naszym regionie mamy 3 prezydentów, 47 burmistrzów i 66 wójtów. Uzyskanie tak wysokiej pozycji plebiscytowej jest znaczącym wyróżnieniem.
 
W sobotnio – niedzielnym (21-22.11.2020 r.) wydaniu Dziennika Elbląskiego został zamieszczony wywiad z Wójtem Gminy Elbląg na temat pracy w samorządzie gminnym.
 
 
 
Zachęcamy do lektury:
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres urzędu:

Urząd Gminy Elbląg
ul. Browarna 85
82-300 Elbląg

Kontakt z urzędem:

tel: 055 234 18 84
fax: 055 234 08 71
e-mail: sekretariat@gminaelblag.pl
 

Godziny Przyjęć interesantów:

Zapraszamy do Urzędu Gminy:
pon - pt: 7:00 - 15:00
śr: 8:00 - 16:00