Aktualności

XIX Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej Węzina 2023 Wesoły mikrofon !!

  • 23-05-2023
Dnia 18.05.2023r. w PSP w Węzinie odbył się Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej pn.: „Wesoły mikrofon ”. Ta cykliczna impreza organizowana jest w naszej szkole już 19 raz !!! Celem festiwalu jest rozwijanie zamiłowania do muzyki, czerpanie radości jaką daje obcowanie z piosenką, odkrywanie talentów wokalnych wśród przedszkolaków, pokonywanie nieśmiałości oraz integracja, która pomaga nawiązywać wspólne relacje.
 
Do udziału w festiwalu zaproszono 6 grup przedszkolnych  oraz 13 solistów z oddziałów przedszkolnych przy PSP z terenu Gminy Elbląg,  łącznie 120 przedszkolaków. Poczynania „małych artystów” oklaskiwali rodzice, opiekunowie, nauczyciele oraz przedstawiciele UG w Elblągu. Prezentacja piosenek o tematyce dziecięcej przeplatana była zabawami tanecznymi, pląsami oraz wesołymi rymowankami.
 
Naturalną swobodę, ekspresję, radość, zaangażowanie małych artystów biorących udział w XIX Gminnym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej, doceniono dyplomami, nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Wójta Gminy Elbląg, ponadto każdy przedszkolak otrzymał upominek ufundowany przez PSP w Węzinie.
 
Wszystkim dziękujemy i gratulujemy !!!    
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją