Aktualności

Konkursy dla Sołectw i Kół Gospodyń Wiejskich

  • 22-01-2024
Uprzejmie informujemy, że ruszyły trzy konkursy marszałkowskie obsługiwane przez Biuro Aktywizacji i Promocji Obszarów Wiejskich.
UWAGA na krótki termin.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem rady gminy pok. 2 lub telefon 55 234 18 84 wew. 34 do  dnia 26.01.2024 r. w celu omówienia koncepcji, a wnioski muszą być złożone przez Gminę do 09 lutego 2024 r.
 
 
 
PIERWSZY KONKURS: dla Gmin i miejscowości współpracujących z Samorządem Województwa na stałe w inicjatywie Odnowy Wsi:
Nowością jest brak możliwości uzupełnienia formalnego wniosku (!) oraz niższa kwota minimalna przedsięwzięcia – można zgłaszać już inwestycje o wartości 15 tys. zł.
 
DRUGI KONKURS dla wszystkich sołectw:
- „Małe Granty Sołeckie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego” na inwestycje w przestrzeni publicznej we wsiach, które do tej pory nie brały udziału w konkursie (link do dokumentacji konkursu: https://warmia.mazury.pl/obszary-wiejskie/aktualnosci/8960-male-granty-dla-solectw-w-2024-roku)
 
TRZECI KONKURS dla KGW:
- „Granty Marszałka dla Kół Gospodyń Wiejskich” – na dofinansowanie zakupów realizowanych przez gminy, a przyczyniających się do rozwoju współpracy z kołem gospodyń (link: https://warmia.mazury.pl/obszary-wiejskie/aktualnosci/8963-marszalkowskie-wsparcie-dla-kol-gospodyn-wiejskich-2)

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją