Aktualności

Przypominamy o Konkursie fotograficznym "Cztery pory roku w Gminie Elbląg"

  • 21-03-2024
Przypominamy i gorąco zachęcamy do udziału w trwającym Konkursie fotograficznym "Cztery pory roku w Gminie Elbląg", którego uczestnikiem może być każdy mieszkaniec Gminy Elbląg bez ograniczeń wiekowych. Patronat Honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Elbląg Zygmunt Tucholski. Celem konkursu jest uczczenie Jubileuszu 50-lecia Gminy Elbląg oraz promocja Naszej Gminy poprzez ukazanie ciekawych krajobrazowo i turystycznie miejsc, zabytków, i obiektów charakterystycznych za pomocą fotografii.
Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu od 4 do 8 fotografii uwzględniających wszystkie pory roku, zapisane w formacie JPG. Fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać do 22  marca 2024 roku w formie elektronicznej na adres gminnykonkurs@wp.pl lub dostarczyć do Gminnej Biblioteki Publicznej w Komorowie Żuławskim lub Filii w Nowakowie. Więcej informacji pod numerem tel. 55 231 10 16 lub 726 799 888.
Zapraszamy do zapoznania z regulaminem konkursu i jeszcze raz gorąco zachęcamy do udziału. Jesteśmy pewni, że w Naszej Gminie znajduje się mnóstwo niezwykłych miejsc wartych uchwycenia na fotografii.
Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody!
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki