Zmiana limitu zakupu preferencyjnego węgla dla gospodarstw domowych

Spotkanie Wójta Gminy Elbląg z Seniorami

Wójt Gminy Elbląg i Gminna Biblioteka Publiczna w Komorowie Żuławskim  w dniu 26 listopada 2022r. w filii biblioteki w Nowakowie oraz 03 grudnia 2022 r. w bibliotece w Komorowie Żuławskim zorganizowali spotkanie z okazji Dnia Seniora. W programie były występy artystyczne Zespołu  „Przypnij łatkę” z Kazimierzowa, konkursy, słodki poczęstunek, drobne upominki oraz dużo dobrej zabawy.  Mieszkańcy mieli możliwość wspólnego spotkania i rozmowy. Również Sołectwo Tropy Elbląskie i prężnie działające tam Koło Gospodyń Wiejskich z Panią Sołtys Grażyną Kordek na czele, zorganizowali spotkanie dla seniorów, które upłynęło w bardzo przyjaznej atmosferze. W Tropach Elbląskich z seniorami spotkała się Przewodnicząca Rady Gminy Elbląg Barbara Bruzdewicz.
Podziękowanie za pomoc w organizacji Kołom Gospodyń Wiejskich „Bocianki” z Nowakowa, „Złota Wyspa” z Nowego Batorowa oraz Sołectwu Węzina.

Informacja o możliwości składania wniosku o dodatek elektryczny

Sprzedaż węgla dla gospodarstw domowych – 1.890zł za tonę

Dostępne mieszkanie - program wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami

Szkoła w Nowakowie gościła Agnieszkę Radwańską

Szkoła Podstawowa w Nowakowie w dniu 25.11.2022 r. gościła Agnieszkę Radwańską byłą wiceliderkę WTA, finalistkę tenisowego Wimbledonu, triumfatorkę dwudziestu turniejów singlowych WTA i dwóch deblowych.
Ta wyjątkowa tenisistka, która weszła na szczyt kobiecego tenisa przeprowadziła pokazowy trening min. dla dzieci z naszej Gminy.
Licznie przybyli najmłodsi mieszkańcy Gminy Elbląg mogli bezpośrednio odebrać piłkę od Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celt.
Wójt Gminy Elbląg Zygmunt Tucholski gorąco podziękował tenisistce za przybycie do naszej Gminy  oraz promowanie aktywności sportowej.

Zachęcamy również do przeczytania artykułu "Gem z Agnieszką Radwańską" na stronie Elbląskiej Gazety Internetowej - link poniżej.

Obwieszczenie Wójta Gminy Elbląg z dnia 16.11.2022 r. o Planie polowań zbiorowych KŁ "JENOT" w Pasłęku w sezonie łowieckim 2022/2023

Obchody rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

WÓJT GMINY ELBLĄG ZAPRASZA NA DZIEŃ SENIORA W BIBLIOTECE

14 Listopada Ogólnopolski Dzień Seniora