BEZPŁATNE SZCZEPIENIA PRZECIWKO WŚCIEKLIŹNIE ORAZ CZIPOWANIE DLA ZWIERZĄT TOWARZYSZĄCYCH UCHODŹCÓW Z UKRAINY

Zebrania wiejskie 2022

Rynek pracy-pomoc dla Ukrainy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu informuje, iż na wortalu publicznych służb zatrudnienia została uruchomiona nowa zakładka adresowana do uchodźców z Ukrainy o nazwie Rynek pracy-pomoc dla Ukrainy https://psz.praca.gov.pl/pomocdlaukrainy.
Zakładka zawiera trzy bloki informacyjne:
  • Rynek pracy w Polsce
  • Pomoc w innych obszarach
  • Rynek pracy w Unii Europejskiej

Zakładka będzie na bieżąco aktualizowana i jest dostępna w wersji językowej ukraińskiej.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych MARZEC 2022

Przypominamy , że w dniach 21–25.03.2022 r. odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych sprzed posesji. Odbiory wg. harmonogramu styczeń–czerwiec 2022 r. Właściciele posesji, do których jest utrudniony dostęp proszeni są o wystawienie odpadów wielkogabarytowych przy najbliższej utwardzonej drodze asfaltowej.

Dzień Sołtysa 2022

Informacja dla uchodźców z Ukrainy

Gmina Elbląg organizuję zbiórkę artykułów pierwszej pomocy dla potrzebujących mieszkańców partnerskiej Gminy Czeczelnik na Ukrainie

Od 1 marca 2022 roku przywracamy normalną pracę w Urzędzie Gminy Elbląg

Nadal wszyscy interesanci zobowiązani są do noszenia maseczek na terenie Urzędu Gminy,  dezynfekcji rąk środkiem znajdującym się przy wejściu oraz zachowania dystansu.

Marszałkowskie granty dla Kół Gospodyń Wiejskich